Gill, s.r.o. | ofsetový a digitální tisk | +420 739 145 832 | info@gill.cz

Ofsetový tisk

Ofsetový tisk je nejrozšířenější a nejpoužívanější tisková technika na světě a touto technologií je vytištěna naprostá většina knih, novin, časopisů a letáků, se kterými se setkáváme v každodenním životě.

Na archovém stroji Heidelberg realizujeme rozmanitou škálu tiskovin s rozsahem gramáže papíru 60–400 g/m2. Tisk zajišťujeme až do formátu B1. Tiskneme také barvami schválenými pro potravinářský průmysl. Zajistíme také povrchovou úpravu v podobě různých druhů laminací a parciálního nebo celoplošného UV laku.

Tiskneme na kvalitním stroji Heidelberg Printmaster 74–4:

Současně Vám rádi potiskneme i různé druhy samolepek, včetně vynilových.

Ofsetem Vám také můžeme potisknout obálky jednostranně i oboustranně, až do 4 barev. Tiskneme obálky DL, C6, C5, C4 a B4. Standardní typy máme pravidelně skladem, zajistíme Vám ale také obálky v atypických rozměrech či z grafického papíru.

Nabízíme také výrobu kalendářů se spirálou či jinou vazbou, nástěnných či stolních, u nástěnných do max. velikosti 600×450 mm.

Samozřejmostí jsou následné dokončovací knihařské práce.

Mezi nejběžnější tiskoviny patří:
plakáty, letáky, bloky, katalogy, hotelové tiskoviny, skládačky, výroční zprávy, periodika, pohlednice, kalendáře, diáře, slohy, příbalové letáky, lehká kartonáž – krabičky a obaly, obaly pro farmacii, knihy s pevnou i měkkou vazbou, dopisní papíry, samopropisovací bloky, obálky, vizitky, samolepky papírové i vynilové, pexesa, etikety, různé druhy stojánků (tvar A, 3-stranné aj.) aj.